plna-exter

 

Plná výplň zábradlí zajistí maximální bezpečnost a také soukromí. Při volbě plné výplně zábradlí volíte alternativu, která je moderní a zároveň navazuje na zavedenou tradici. Používáme kvalitní materiály. Nejčastěji povrchově kartáčovanou nerezovou ocel. V nabídce máme různé tvarové a materiálové varianty komponent. Tyto komponenty se dají libovolně kombinovat k dosažení líbivého estetického efektu.

 

K plné zábradlové výplni se hodí dřevěné i nerezové doplňky a madla. Z naší nabídky si zajisté vybere i náročný zákazník. Jsme schopni vyhovět i specifickým požadavkům na atypická řešení.

Ukázky provedení:

Německý výrobce DIEDA GmbH + Co. KG obchoduje stavebnici nerezového zábradlí v několika evropských zemích. Jeho cílem je v podmínkách kontrolované jakosti výroby zajistit cenovou dostupnost a přes vysokou variabilitu systému udržet jeho přednost – snadnou montáž. Výrobce inovuje stavebnicový systém tak, aby splňoval současné moderní trendy designu a dostupných praktických řešení. Další předností celého systému jsou krátké dodací lhůty. Stavební prvky se nezadávají do výroby, ale jsou již vyrobeny a připraveny v distribučních skladech. Stavebnicové zábradlí Dieda nabízí elegantní, kvalitní a praktickou alternativu k zakázkově dodávaným zábradlím. Prověřený moderní design v mnoha tvarových a materiálových variantách, společně s kvalitou materiálu a krátkou dodací dobou vytváří ze zábradlí Dieda praktické řešení pro každou stavbu.